Chci nový eshop - Prongy.cz Prongy.cz

Chci nový eshop

Mějte e-shop, kam se budou zákazníci rádi vracet.

  • Vybudujeme profitabilní e-shop na základě mnohaletých zkušeností v oboru.
  • Společně vybereme optimální řešení pro váš byznys.
  • Napíšeme jasné produktové texty, které prodají.
  • Zvýšíme povědomí a atraktivitu vaší značky u zákazníků.
  • Nastavíme měřící nástroje a provedeme uživatelské testování.

Průběh spolupráce

Jak vytváříme nový eshop? ✔️

Tečky Kolečko
1

Sejdeme se a vyzpovídáme vás

Ze všeho nejdřív se setkáme, abychom do hloubky poznali váš byznys. Předestřete nám všechny vaše představy, cíle, obavy a plno dalších – větších i menších – záležitostí týkající se vašeho nového e-shopu. Zkrátka a dobře, pochopíme váš byznys v kontextu celého trhu, abychom vám dokázali vytvořit tu nejvhodnější nabídku. Také se navzájem dobře seznámíme.

2

Navrhneme strategii

Po schůzce zhodnotíme vaše představy a spojíme je s tím, co pro vás na základě dat bude to nejlepší. Sestavíme pro vás detailní analýzu a nabídku v jednom, včetně návrhu rozsahu práce, různých možností technického řešení, rozpětí ceny. Woocommerce, Presta, Shoptet, na míru? Uživatelský výzkum ano, či ne? Vše závisí na vašem rozpočtu a potřebách.

3

Prototypujeme a tvoříme

Potom, co se na základě nabídky rozhodnete, začneme strategicky navrhovat a designovat. První wireframy, user flows, texty, uživatelské testování. Po několika kolečkách připomínek se pouštíme do tvorby grafiky, při které ctíme vaší značku, její tonalitu, styl komunikace i vizuální identitu. Pokud značku nemáte vytvořenou, mrkneme se i na ni. Vše stavíme na zvoleném eshopovém řešení - šablonovém nebo na míru.

4

Připravujeme e-shop na spuštění

Začínáme nahazovat již schválený design s grafikou. K tomu paralelně nastavujeme eshopové řešení, dopravu, platební brány, implementujeme měřící nástroje, vychytáváme poslední drobnosti, optimalizujeme, testujeme. Vším vás provedeme a se vším vás naučíme. Předáváme vám váš nový e-shop připravený na ostrý provoz. Tímto často spolupráce teprve začíná - vše je nastaveno tak, že web bude živě sbírat data o vašich zákaznících a jejich potřebách.

Reference

Kde jsme zazářili ☀️

Jak jsme zvýšili tržby o 169 % a snížili náklady na marketing již v prvním roce spolupráce

Snížení PNO o 69 % a zvýšení tržeb o 169 % v prvním roce spolupráce není nerálné, je to naše zkušenost s Kompresory Vzduchotechnika - jedničkou na trhu v prodeji kompresorů.

Jak jsme zvýšili tržby o 169 % a snížili náklady na marketing již v prvním roce spolupráce Image
Energy Fitness

Energy Fitness

Potřebovali jsme někoho na fullservice, který by nám pomohl s marketingem a novým webem. Prongy splnilo veškeré očekávání, dali nám marketing do kupy po minulé agentuře a naši zákazníci se díky novému webu konečně lépe vyznají v náročnosti lekcí a v cenách nabízených služeb. I v kritických momentech je nám Prongy k dispozici ihned.Těšíme se na společné výzvy do budoucna.

-- Kamila Dvořáčková, manažerka NRG Fitness

Zobrazit všechny reference

Náš tým

Ahoj, my jsme Prongy 👋

Blob
Tomáš Fadrhonc

Tomáš Fadrhonc

Vývoj

David Pelán

David Pelán

Design

Michal Volec

Michal Volec

Marketing

Agáta Szturcová

Agáta Szturcová

Copywriting

A dalších 5 externistů k ruce.

Kontakt

Napište nám 💬

Snake Blob

Ať už máte jasné představy, anebo se jen chcete dozvědět více, ozvěte se nám.

Contact Blob

David Pelán

602 788 909

david@prongy.cz

Chci s vámi spolupracovat 🤝